نیکل-تیتانیوم آلیاژ حافظه فوق العاده کشش نخ
نیکل-تیتانیوم آلیاژ حافظه فوق العاده کشش نخ
چت کن
جزئیات محصول

سیم آلیاژ نیکل تیتانیم حافظه

آلياژ نايتينول ساخت ايران، نیز نام سیم داراي كاربرد آن ترکیبی از تیتانیوم و نیکل است که در آن aire دو عنصر موجود در Ni:Ti درصد اتمی مساوی = 55:45.

عمدتا آن را داشته باشددو اثر حافظه خواص: شکل و superlasticity.of دوره حافظه شکل توانایی niti سیم تغییر شکل در یک دمای متحمل و سپس بازیابی شکل اصلی، underformed آن بر حرارت بالای آن andquot است.انتقال دماandquot;. اما superlasticity در محدوده باریک درجه حرارت بالای دمای آن تحول رخ می دهد؛ در آن صورت دیگر لازم به علت شکل underformed برای بازیابی است.

Productes اصلی استورق آلیاژی نايتينول ساخت ايران ,NiTi آلیاژ سیم;

Niti شکل آلیاژ حافظه دار - لوله خوب
حوزه نرم افزار: پزشکی، حمل و نقل هوایی، الکترونیک، دریایی صنعت، صنعت پتروشیمی، صنعت جنگ، خودرو و سایر قطعات ابزار دقیق.

  • داراي كاربرد همچنین محبوب در فریم های عینک بسیار انعطاف پذیر است. همچنین در برخی از چشمه ساعت مکانیکی استفاده می شود.

  • این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سیستم کنترل درجه حرارت; به عنوان تغییر شکل می دهد، سوئیچ فعال میبرای کنترل درجه حرارت.

  • این جمع شدن آنتن یا میکروفن رونق، با توجه به ماهیت حافظه بسیار انعطاف پذیر و مکانیکی آن در فن آوری تلفن همراه استفاده می شود.

  • در برخی از محصولات تازگی استفاده می شود،شعبده بازان برای نشان دادن andquot; psychicandquot; قدرت،تا قاشق خم خود را هنگامی که مورد استفاده برای چای، قهوه و یا هر مایع گرم هم بزنید.

  • آن هم به عنوان سیم که استفاده می شود به کردهاید و علامت گذاری به عنوان که جراحی زیر می تواند دقیق تر تومور پستان استفاده می شود.پرس و جو